×

 • ×
 • Data Science UA

  Приєднуйся до спільноти
  Data Science

  Конференція Data Science UA

  Про Нас

  Ми, Data Science UA, формуємо спільноту Data Science в Україні. Чому? Сьогодні Data Science стрімко розвивається, і, відповідно, попит на талановитих спеціалістів з Data Science зростає з кожним днем у всьому світі.

  Маючи величезний потенціал у напрямку IT, Україна може стати найпривабливішою країною для замовників, які шукають кваліфікованих Data Scientists. Щоб його реалізувати, ми популяризуємо Data Science в Україні, проводимо конференції, мітапи, воркшопи та курси. Ми хочемо дати нашим розробникам можливість вчитися у досвідчених професіоналів, розширювати базу контактів та отримати добре оплачувану роботу у найбільш інноваційних компаніях України та за кордоном.

  Ми хочемо, щоб Україна стала номером один у світі Data Science, щоб наші розробники робили революційні зміни у сучасних технологіях.

  Олександра Сіроватко

  CEO/Founder

  aleksandra.sirovatko@data-science.com.ua

  Під час моєї роботи в IT галузі мене завжди дивувало, чому українські розробники, будучи одними з найкращих у світі, досі не можуть скористатися усіма доступними можливостями та стати лідерами у розробці нових технологій. На мою думку, однією з головних причин є їхня розрізненість.

  Тому я і вирішила створити Data Science UA. Мета компанії – об’єднати розробників у спільноту, яка б одночасно грала роль освітньої платформи, майданчика для соціальної взаємодії та надавала можливість знайти нову роботу.

  Ігор Франкевич

  CTO

  igor.frankevych@data-science.com.ua

  Поєднання багаторічного досвіду у Data Base, Big Data та бажання розвивати data-технології привело Ігоря до проекту, метою якого є створення спільноти однодумців та об’єднання зусиль розробників для підвищення експертності та переходу на якісно новий рівень розвитку Data Science в Україні.
  Ігор контролює поточні технічні процеси та формує релеванту політику компанії


 • Наші партнери

  data.softelegance.com

  Provides reliable custom software development outsourcing services for implementation of sophisticated business software

  http://prof-it.bz/

  Prof-it – it’s IT-company for development of the web and mobile applications, software and software-based solutions.

  https://www.facebook.com/groups/kssug/

  Official group of Ukrainian Data Community Kyiv (former Kyiv SQL Server User Group)

  www.datarobot.com

  Transform Your Business with Automated Machine Learning

  www.asappdigital.com

  Digital and Creative Design Agency.
  WEB and Mobile Application Development

  http://ihub.world/ua/

  Забезпечує стартапи необхідною освітою та навичками, менторською підтримкою, допомогою у залученні інвестицій та якісною інфраструктурою; розвиває екосистему інноваційних підприємств в Україні та Східній Європі

  www.mysales-labs.com

  The most technologically advanced forecasting engine for retail & FMCG