×

 • ×
 • Data Science UA

  Приєднуйся до спільноти
  Data Science

  Конференція Data Science UA

  Про Нас

  Ми, Data Science UA, формуємо спільноту Data Science в Україні. Чому? Сьогодні Data Science стрімко розвивається, і, відповідно, попит на талановитих спеціалістів з Data Science зростає з кожним днем у всьому світі.

  Маючи величезний потенціал у напрямку IT, Україна може стати найпривабливішою країною для замовників, які шукають кваліфікованих Data Scientists. Щоб його реалізувати, ми популяризуємо Data Science в Україні, проводимо конференції, мітапи, воркшопи та курси. Ми хочемо дати нашим розробникам можливість вчитися у досвідчених професіоналів, розширювати базу контактів та отримати добре оплачувану роботу у найбільш інноваційних компаніях України та за кордоном.

  Ми хочемо, щоб Україна стала номером один у світі Data Science, щоб наші розробники робили революційні зміни у сучасних технологіях.

  Олександра Сіроватко

  CEO/Founder

  aleksandra.sirovatko@data-science.com.ua

  Під час моєї роботи в IT галузі мене завжди дивувало, чому українські розробники, будучи одними з найкращих у світі, досі не можуть скористатися усіма доступними можливостями та стати лідерами у розробці нових технологій. На мою думку, однією з головних причин є їхня розрізненість.

  Тому я і вирішила створити Data Science UA. Мета компанії – об’єднати розробників у спільноту, яка б одночасно грала роль освітньої платформи, майданчика для соціальної взаємодії та надавала можливість знайти нову роботу.

  Ігор Франкевич

  CTO

  igor.frankevych@data-science.com.ua

  Поєднання багаторічного досвіду у Data Base, Big Data та бажання розвивати data-технології привело Ігоря до проекту, метою якого є створення спільноти однодумців та об’єднання зусиль розробників для підвищення експертності та переходу на якісно новий рівень розвитку Data Science в Україні.
  Ігор контролює поточні технічні процеси та формує релеванту політику компанії


 • Наші партнери

  www.datarobot.com

  Transform Your Business with Automated Machine Learning

  https://www.facebook.com/groups/kssug/

  Official group of Ukrainian Data Community Kyiv (former Kyiv SQL Server User Group)

  http://prof-it.bz/

  Prof-it – it’s IT-company for development of the web and mobile applications, software and software-based solutions.

  data.softelegance.com

  Provides reliable custom software development outsourcing services for implementation of sophisticated business software

  www.mysales-labs.com

  The most technologically advanced forecasting engine for retail & FMCG

  http://ihub.world/ua/

  Забезпечує стартапи необхідною освітою та навичками, менторською підтримкою, допомогою у залученні інвестицій та якісною інфраструктурою; розвиває екосистему інноваційних підприємств в Україні та Східній Європі

  www.asappdigital.com

  Digital and Creative Design Agency.
  WEB and Mobile Application Development