Middle Java Developer

Необхідні навички

Ми шукаємо талановитого, інтенсивного, зацікавленого програміста на проміжному рівні, щоб приєднатися до дружньої команди. Кандидат повинен мати досвід роботи та мати можливість самостійно працювати над підтримкою та розробкою проектів ОО середнього розміру. Людина повинна мати пристрасть до елегантного, чистому, добре спроектованих коду. Самоучка – плюс.
— Сильна алгоритмічна база;
— високі знання Java (знання Rest Api, Spring, Hibernate, Netty буде плюс);
— знання Linux (Arch Linux, Docker, AWS плюс);
— мінімальні навички письмової англійської мови;
— досвід машинного навчання буде великим плюсом.

 

Буде плюсом

— 2+ років досвіду роботи або самостійно запрограмували 10k + line project (відкрите чи закрите джерело) або працювали над командою, щоб написати великі частини в 50k + line project. Потрібно показати код на співбесіді;
— ти повинен бути чудовим учнем. Ми очікуємо, що кандидат дізнається набагато більше, ніж він уже знає. Досвід у напрямках, в яких ми працюємо буде плюбсом, але ми шукаємо хорошу людину, яка залишиться з нами надовго.

 

Ми пропонуємо

У нашій компанії вам сподобаються гнучкий графiк, доброзичлива атмосфера та можливість працювати віддалено або з дому. Наш офіс знаходиться в центрі Києва, де ми щодня ходимо на обідні перерви компанії. Є можливості поїхати в поїздки на конференції та конвенції. Ви будете співпрацювати з російськомовним організатором CTO та співзасновником.

 

Обов’язки

Розширюйте функціональні можливості та підтримуйте основу нашої продукції. Наші продукти мають невеликий компонент сервера REST (Spring / Hibernate) та більший компонент бізнес-логіки (створення субтитрів), а також великий компонент машинного навчання (власні рамки глибокого навчання). Спочатку кандидат буде працювати над бізнес-логікою та компонентами сервера, але буде можливість вчитися та працювати на стороні машинного навчання.


About

Локація: Київ
Зайнятiсть: повна
Рiвень: Middle

Компанія спеціалізується на автоматизації закритих підписів і субтитрів з використанням мовних технологій, а також працює над розширенням нових продуктів та послуг, де вона може використовувати свої знання машинного навчання.
Супер чудовий проект із класною ідеєю, який базується в Нью-Йорку та розширюється в офісі Києва.