• ×
 • SEPTEMBER 26

  WORKSHOP

  Maria Koroliuk
  KYIV

  Чи замінять роботи маркетологів?

  На головну

  Воркшоп “Recommendation models for Marketing and Sales problems”

  Що таке рекомендаційні моделі та як їх застосовувати в аналітиці?
  Протягом 3-х годин воркшопу ви дізнаєтесь про побудову рекомендаційних моделей для підвищення рівня продажів та вдалої маркетингової діяльності. А саме:


  Доповідач

  Koroluk

  Марія Королюк

  Independent digital consultant, previously McKinsey Advance analytics core practitioner

  Марія навчалась в одному з топ-5 університетів Великобританії та отримала ступінь магістра. Вона працювала в McKinsey&Company у проектах світових компаній зі списку Fortune 500. Її проекти на 60% були пов’язані з маркетинговими задачами та ритейлом, де вона розробляла моделі відтоку клієнтів та “наступного продукту для продажу”. Марія вела проекти в Лондоні, Мінську, Вроцлаві, Дюссельдорфі, Берліні та інших містах. Зараз Марія працює на фрілансі та готується до кругосвітньої подорожі.

  Кому буде цікаво:


  Майстер клас

  Завдання:
  За наведеними даними та методами підготувати презентацію на 2-3 слайди. Презентація містить результати виконаної роботи та повинна допомогти підвищити рівень продажів продукту.

  Усього 5 команд по 7 чоловік в кожній. Команди формують організатори для правильного розподілу навиків та знань учасників. Кожен учасник виконує свою частину роботи: одна людина готує код, друга – історію для отриманих результатів, а третя – презентацію…

  Опис завдання:

  Рекомендації для наступних кроків вивчення аналітики в маркетингу:

  Вимоги для участі:


  Розклад:

  18:30-19:00 – Початок реєстрації
  19:00-19:30 – Лекція «Потреби та приклади застосування рекомендаційних моделей в аналітиці»
  19:30-22:00 – Практична частина воркшопу та обговорення результатів учасників


  Локація
  iHUB, Київ, вулиця Хрещатик, 10
  Ми забезпечуємо стартапи  необхідною освітою та навичками, менторською підтримкою, допомогою у залученні інвестицій та якісною інфраструктурою, щоб команди змогли сфокусуватися на створенні власного бізнесу і мали все необхідне для досягнення успіху. Ми розвиваємо екосистему інноваційних підприємств в Україні та Східній Європі, та підвищуємо рівень освіти молодих інноваторів, щоб посилювати соціальний і економічний розвиток цієї частини світу. Ми зрощуємо майбутнє покоління підприємців, які створюватимуть і розвиватимуть новий сектор української та східно-європейської економіки  Квитки

  350 ₴
  Студент

  490 ₴
  Стандартний

  590 ₴
  В день події


  HOST-партнер