• ×
 • Воркшопи

  На головну

  Data Science – це не так складно, як може здатися на перший погляд, коли навчаєшся разом з колегами. Розуміючи важливість синергії, ми щомісяця проводимо воркшопи, щоб ви могли відразу застосовувати на практиці знання, отримані від досвідчених спеціалістів.

  Ми впевнені, що разом можемо розвивати таланти, які стануть рушійною силою у світі Data Science. У нас є всі передумови для цього. Українські студенти традиційно мають хорошу математичну базу, і наші фахівці, які проводять воркшопи, володіють багатим досвідом реалізації міжнародних проектів з Data Science.

  Ми живемо в країні, де вперше була запропонована система електронного уряду ще у 1964 році, а технологія розпізнавання зображень, яку зараз використовує Google, – щ у 1970-их роках. Однак, ми впевнені, що найкращі результати ще чекають нас попереду. Нам просто необхідно створити середовище, де кожен міг би повністю розкрити свій потенціал і допомогти іншим – давайте робити це разом.

  Ми відкриті для ваших пропозицій. Якщо ви можете порекомендувати спікера або самі хотіли б виступити, будь ласка, зверніться до нас.

  Незабаром
  Минулі події